Kan inte nå servern
 
14 föremål
Soffbord, ett par, Minotti.
4d 14 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
13 tim 13m
Soffbord, 1970-tal.
Aktuellt bud
4 644 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
6d 11 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1960/70-tal.
10 tim 3m
Soffbord, 1960/70-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.