Kan inte nå servern
 
23 föremål
Soffa, 1900-talets andra hälft.
4 tim 42m
Soffa, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
4d 6 tim
Soffa, R.O.O.M.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
6d 9 tim
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
4d 7 tim
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.