Kan inte nå servern
 
26 föremål
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
2d 19 tim
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
13 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
1d 21 tim
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
5d 18 tim
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.