Kan inte nå servern
 
74 föremål
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
3d 19 tim
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
4d 16 tim
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
4d 16 tim
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.