Kan inte nå servern
 
29 föremål
Soffa,  R.O.O.M.
6d
Soffa, R.O.O.M.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
1d 22 tim
Soffa, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
6d
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.