68 föremål
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
9 tim 23m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
9 tim 57m
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
2d 8 tim
3 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
3d 9 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
3d 9 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
3d 10 tim
Soffa, R.O.O.M.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
7d 9 tim
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK