90 föremål
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
12 tim 40m
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
1d 14 tim
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
1d 14 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
2d 12 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
2d 13 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
2d 13 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
2d 13 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Soffa, Jio Möbler.
2d 13 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
2d 13 tim
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
2d 14 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
3d 13 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
3d 13 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
3d 13 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
3d 14 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, samtida.
4d 8 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
6d 14 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK