Kan inte nå servern
 
33 föremål
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
2 tim 14m
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gungstol, Swedish Modern, 1940-tal.
1d
Gungstol, Swedish Modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
1 800 EUR
Utropspris
2 500 EUR
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
2d 21 tim
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
Aktuellt bud
3 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
3d 22 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
3d 23 tim
Soffa, R.O.O.M.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.