42 föremål
Pelarbord, 1900-talets mitt.
2d
Pelarbord, 1900-talets mitt.
3 050 SEK
Utropspris
2 500 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
3d 2 tim
3 750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
3d 5 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
6d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK