59 föremål
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
2d 7 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
2d 9 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
3d 9 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
5d 8 tim
7 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
4d 8 tim
400 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Soffa, Slettvoll, Norge.
4d 7 tim
Soffa, Slettvoll, Norge.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
3d 11 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
4d 8 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
5d 8 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK