Kan inte nå servern
 
44 föremål
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
1d 22 tim
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
4d 17 tim
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
Aktuellt bud
2 220 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
5d 18 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
5d 19 tim
Soffa, R.O.O.M.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.