Kan inte nå servern
 
152 föremål
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
1d 17 tim
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
Aktuellt bud
3 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
2d 18 tim
Golvlampa, 1960-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
2d 19 tim
Soffa, R.O.O.M.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
4d 18 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
2d 18 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bertil Vallien, fat, glas, Kosta Boda.
6d 22 tim
Bertil Vallien, fat, glas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
3d 17 tim
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.