159 föremål
Signe Persson-Melin, tekanna, unikat.
5 tim 30m
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
1d 7 tim
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
2d 6 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d 7 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
2d 7 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lisa Larson, figuriner, 3 st, Gustavsberg.
1d 7 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
3d 8 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
5d 6 tim
7 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
4d 7 tim
400 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
4d 9 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
4d 6 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
2d 3 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK