182 föremål
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
18 tim 40m
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
3d 19 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
19 tim 28m
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
1d 22 tim
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
20 tim 2m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
1d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
2d 19 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
2d 22 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
2d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK