Kan inte nå servern
 
169 föremål
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
1d 22 tim
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
Aktuellt bud
3 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
2d
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
Aktuellt bud
4 442 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
2d 23 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
3d
Golvlampa, 1960-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
3d
Soffa, R.O.O.M.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
3d 22 tim
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, skål, glas, Kosta Boda.
4d
Ulrica Hydman-Vallien, skål, glas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
5d
Vägglampa, 1950-60-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.