159 föremål
Signe Persson-Melin, tekanna, stengods.
8 tim 58m
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
1d 10 tim
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
2d 6 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
2d 9 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d 10 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
2d 11 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
3d 11 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
3d 13 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, Slettvoll, Norge.
4d 9 tim
Soffa, Slettvoll, Norge.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK