Kan inte nå servern
 
121 föremål
Bertil Vallien, unik skål, glas, Kosta Boda.
20 tim
Bertil Vallien, unik skål, glas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eva Englund, vas, graal, Orrefors Gallery, 1986.
1d
Eva Englund, vas, graal, Orrefors Gallery, 1986.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
1d 1 tim
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
2d 20 tim
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
3d
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.