Kan inte nå servern
 
114 föremål
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
2m 32s
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
5 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tidningsställ, 1940-tal.
20 tim 5m
Tidningsställ, 1940-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
1d 19 tim
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
1d 23 tim
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
4d 19 tim
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
Aktuellt bud
2 220 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
5d 20 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
5d 21 tim
Soffa, R.O.O.M.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
6d 18 tim
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.