Kan inte nå servern
 
125 föremål
Eva Englund, vas, graal, Orrefors Gallery, 1986.
1d 3 tim
Eva Englund, vas, graal, Orrefors Gallery, 1986.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
1d 3 tim
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tidningsställ, 1940-tal.
2d
Tidningsställ, 1940-tal.
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
2d 23 tim
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
3d
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
Aktuellt bud
3 750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
3d 3 tim
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bergboms, bordslampa, modell G-076, 1970-tal.
4d
Bergboms, bordslampa, modell G-076, 1970-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.