Kan inte nå servern
 
118 föremål
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
12 tim 34m
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
2d 8 tim
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
2d 9 tim
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
Aktuellt bud
3 750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
2d 12 tim
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
5d 7 tim
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.