119 föremål
Eva Englund, vas, graal, Orrefors Gallery, 1986.
1d 1 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
1d 2 tim
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa, Funkis, 1930-tal.
2d
Bordslampa, Funkis, 1930-tal.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
2d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, barockstil, 1900-talets första hälft.
3d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
3d 2 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gungstol, Swedish Modern, 1940-tal.
4d
200 EUR
Utropspris
2 500 EUR