Kan inte nå servern
 
121 föremål
Eva Englund, vas, graal, Orrefors Gallery, 1986.
32m 59s
Eva Englund, vas, graal, Orrefors Gallery, 1986.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
1 tim 4m
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
1d 20 tim
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
2d 1 tim
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
4d 20 tim
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
Aktuellt bud
2 220 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
5d 21 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
5d 22 tim
Soffa, R.O.O.M.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.