129 föremål
Bordslampa, Funkis, 1930-tal.
42m 5s
Bordslampa, Funkis, 1930-tal.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, barockstil, 1900-talets första hälft.
1d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
1d 1 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gungstol, Swedish Modern, 1940-tal.
2d
200 EUR
Utropspris
2 500 EUR
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
3d 21 tim
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
4d 22 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
4d 23 tim
Soffa, R.O.O.M.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
5d 20 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK