Kan inte nå servern
 
31 föremål
Soffa,  R.O.O.M.
1d 20 tim
Soffa, R.O.O.M.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
3d 23 tim
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
2d 22 tim
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.