Kan inte nå servern
 
21 föremål
Soffa 1900-talets mitt.
1d 23 tim
Soffa 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 100 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Pelarbord, 1900-talets mitt.
2d
Pelarbord, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
3 050 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.