Kan inte nå servern
 
111 föremål
Soffa 1900-talets mitt.
1d 6 tim
Soffa 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 100 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Bord, 1900-talets mitt.
4d 12 tim
Bord, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Miniatyrbyrå, 1900-talets början.
9 tim 19m
Miniatyrbyrå, 1900-talets början.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
6d 7 tim
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
2d 8 tim
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
6d 11 tim
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
2d 8 tim
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
6d 11 tim
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
6 tim 25m
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
1d 6 tim
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.