Kan inte nå servern
 
117 föremål
Soffa 1900-talets mitt.
19 tim 45m
Soffa 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 100 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Bord, 1900-talets mitt.
4d 1 tim
Bord, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
5d 21 tim
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
1d 22 tim
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
7d 1 tim
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
6d 1 tim
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
1d 22 tim
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
2d
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt.
2d 1 tim
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
6d
Byrå, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft.
2d
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
6d 1 tim
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
De Vez parfymflakong, 1900-talets början.
6d
De Vez parfymflakong, 1900-talets början.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
20 tim 8m
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.