Kan inte nå servern
 
116 föremål
Soffa 1900-talets mitt.
1d 21 tim
Soffa 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 100 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Bord, 1900-talets mitt.
5d 3 tim
Bord, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Miniatyrbyrå, 1900-talets början.
1d
Miniatyrbyrå, 1900-talets början.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
2d 23 tim
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel med hylla, 1900-talets mitt.
2m 33s
Spegel med hylla, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
7d 2 tim
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jalusiskåp, 1900-talets första hälft.
21 tim
Jalusiskåp, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
7d 2 tim
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
21 tim 18m
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
1d 21 tim
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.