Kan inte nå servern
 
125 föremål
Skåp  1900-talets mitt.
5 tim 7m
Skåp 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets slut.
3d
Soffbord, 1900-talets slut.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
4 tim 37m
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1800-talets slut.
4d 4 tim
Skrivbord, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
2 tim 17m
Lampbord, 1900-talets början.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
57m 47s
Bordspendyl, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sekretär, rokoko, 1700-talets mitt.
2d
Sekretär, rokoko, 1700-talets mitt.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
2d 2 tim
Bänk, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
2d 1 tim
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, ett par ,1900-talets första hälft.
3d
Ljusstakar, ett par ,1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 069 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.