Kan inte nå servern
 
108 föremål
Spegel, 1900-talets mitt.
17 tim 30m
Spegel, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Takkrona, 1900-talets början.
4d 17 tim
Takkrona, 1900-talets början.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
6d 16 tim
Bordspendyl, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordsur, Imhof, 1900-talets mitt.
1d 20 tim
Bordsur, Imhof, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampor, ett par, 1900-talets mitt.
18 tim 14m
Vägglampor, ett par, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
1d 21 tim
Byrå, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
20 tim 4m
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
2d 20 tim
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets andra hälft.
21 tim
Golvlampa, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ampel, 1800-talets slut, Nyrokoko.
18 tim 18m
Ampel, 1800-talets slut, Nyrokoko.
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
2d 18 tim
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
13 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
4d 17 tim
Matbord, 1800-talets andra hälft.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
5d 16 tim
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
4d 20 tim
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets senare del.
19 tim 48m
Stolar, 4 st, 1900-talets senare del.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
5d 18 tim
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.