Kan inte nå servern
Temaauktioner online
The Eclectic Collection F772
Auktion:
Helge Dahlman F782
Auktion:
Birds by Toikka – Part 2 F728
Auktion:
En privat samling handknutna bruksföremål från Persien E1309
Auktion:
Silver Linings E1279
Auktion:
Chalet Interiors E1217
Auktion:
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
104 föremål
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
3d 18 tim
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel med hylla, 1900-talets mitt.
1d 20 tim
Spegel med hylla, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa. 1900-talets mitt.
21 tim 3m
Golvlampa. 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
2d 17 tim
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
4d 20 tim
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kandelabrar, ett par, 1900-talets början.
22 tim 9m
Kandelabrar, ett par, 1900-talets början.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.