Kan inte nå servern
 
115 föremål
Bord, jugend, 1900-talets början.
6d 1 tim
Bord, jugend, 1900-talets början.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
5d 5 tim
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
1d 5 tim
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
1d 2 tim
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
5d 2 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
5d 1 tim
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
5d 5 tim
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vas, 1900-talets första hälft slipat glas.
< 1m
Vas, 1900-talets första hälft slipat glas.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slaglåspistoler 2 st, belgiska, 1800-talets mitt.
4d
Slaglåspistoler 2 st, belgiska, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
6d 5 tim
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
Aktuellt bud
1 625 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
5d 5 tim
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
5d 4 tim
Byrå, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt.
1d 5 tim
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
16m 10s
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta dubbelsidig 1900-talets mitt ca 236x156 cm.
2m 10s
Matta dubbelsidig 1900-talets mitt ca 236x156 cm.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-talets mitt.
3d 5 tim
Bord, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pelarbord, 1900-talets mitt.
44m 10s
Pelarbord, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
3 050 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.