Kan inte nå servern
 
108 föremål
De Vez parfymflakong, 1900-talets början.
7d
De Vez parfymflakong, 1900-talets början.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
7d 1 tim
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
4d
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
7d 1 tim
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Miniatyrbyrå, 1900-talets början.
23 tim 7m
Miniatyrbyrå, 1900-talets början.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, barockstil, 1900-talets första hälft.
3d
Taklampa, barockstil, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
1d 20 tim
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
20 tim 13m
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-talets mitt.
5d 1 tim
Bord, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
2d 22 tim
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.