Kan inte nå servern
 
112 föremål
Soffa, Gustaviansk, 1700-talets slut.
1d
Soffa, Gustaviansk, 1700-talets slut.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
3d
Bänk, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
1d 2 tim
Skåp 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, Rokokostil, 1900-talets andra hälft.
3d
Skrivbord, Rokokostil, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
1d
Lampbord, 1900-talets början.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
2d 23 tim
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
8m 21s
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, omkring 1900-talets mitt.
3d
Sängbord, ett par, omkring 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 2 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.