Kan inte nå servern
 
125 föremål
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
7 tim 55m
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
11 tim 11m
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Bänk, 1900-talets andra hälft.
3d 12 tim
Bänk, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
1d 14 tim
Skåp 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
4d 9 tim
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
3d 11 tim
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
1d 11 tim
Lampbord, 1900-talets början.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
11 tim 43m
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.