Kan inte nå servern
 
119 föremål
Bänk, 1900-talets andra hälft.
2d 1 tim
Bänk, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
1 tim 4m
Lampbord, 1900-talets början.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1800-talets slut.
4d 3 tim
Skrivbord, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
3 tim 54m
Skåp 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.