Kan inte nå servern
 
144 föremål
Bordspendyl, 1800-talets slut.
1d 23 tim
Bordspendyl, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
1d 1 tim
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets första hälft.
41m 10s
Byrå, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
4d 1 tim
Bänk, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
2d 1 tim
Lampbord, 1900-talets början.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
23m 10s
Matbord, 1800-talets andra hälft.
Aktuellt bud
4 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.