Kan inte nå servern
 
136 föremål
Bordspendyl, 1800-talets slut.
3d 4 tim
Bordspendyl, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
2d 5 tim
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
5d 6 tim
Bänk, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
3d 5 tim
Lampbord, 1900-talets början.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, ett par ,1900-talets första hälft.
6d 4 tim
Ljusstakar, ett par ,1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 069 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
1d 4 tim
Matbord, 1800-talets andra hälft.
Aktuellt bud
4 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
6d 3 tim
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
3d 8 tim
Skåp 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.