Kan inte nå servern
 
119 föremål
Bordspendyl, 1800-talets slut.
8 tim 1m
Bordspendyl, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
2d 9 tim
Bänk, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
9 tim 21m
Lampbord, 1900-talets början.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, ett par ,1900-talets första hälft.
3d 8 tim
Ljusstakar, ett par ,1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 069 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, 1800-talets slut.
4d 11 tim
Skrivbord, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
3d 6 tim
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
12 tim 11m
Skåp 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.