Kan inte nå servern
 
124 föremål
Barskåp, 1900-talets mitt.
5d
Barskåp, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
1d 23 tim
Bänk, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
2d
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
470 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
2d
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
320 EUR
Utropspris
250 EUR
Skrivbord, 1800-talets slut.
4d 1 tim
Skrivbord, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
2d 20 tim
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
1 tim 53m
Skåp 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.