Kan inte nå servern
 
117 föremål
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
3d
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-talets mitt.
4d 2 tim
Bord, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
6d 1 tim
Byrå, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
7d 2 tim
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
2d 2 tim
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
1d 23 tim
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp 1700-talets första hälft/mitt barock.
6d
Skåp 1700-talets första hälft/mitt barock.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
1d 23 tim
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa 1900-talets mitt.
20 tim 52m
Soffa 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 100 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
6d 2 tim
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
6d 2 tim
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt.
2d 2 tim
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.