Kan inte nå servern
 
117 föremål
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
1d 11 tim
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.