Kan inte nå servern
 
120 föremål
Bänk, 1900-talets andra hälft.
2d 1 tim
Bänk, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
1 tim 12m
Lampbord, 1900-talets början.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
2d
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampor, ett par, jugend, 1900-talets första hälft.
3d
Taklampor, ett par, jugend, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
4 tim 2m
Skåp 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
3 tim 32m
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1800-talets slut.
4d 3 tim
Skrivbord, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.