Kan inte nå servern
 
119 föremål
Bänk, 1900-talets andra hälft.
3d 1 tim
Bänk, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
< 1m
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stol, 1900-talets första hälft.
42m 3s
Stol, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
170 EUR
Utropspris
250 EUR
Lampbord, 1900-talets början.
1d 1 tim
Lampbord, 1900-talets början.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
3d
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
44m 2s
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Taklampor, ett par, jugend, 1900-talets första hälft.
4d
Taklampor, ett par, jugend, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, gustavianskt, 1700-talets slut.
1d
Skåp, gustavianskt, 1700-talets slut.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
1 tim 16m
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
23 tim 54m
Bordspendyl, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
1d 4 tim
Skåp 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 3 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.