Kan inte nå servern
 
126 föremål
Bänk, 1900-talets andra hälft.
3d 21 tim
Bänk, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
20 tim 49m
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
3d 20 tim
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
1d 21 tim
Lampbord, 1900-talets början.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
1d 19 tim
Bordspendyl, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
19 tim 59m
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
17 tim 33m
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
2d
Skåp 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
21 tim 21m
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 23 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Funkis, 1900-talets mitt.
4d
Spegel, Funkis, 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.