Kan inte nå servern
 
83 föremål
Boksnurra, 1900-talets mitt.
34m 21s
Boksnurra, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
4d
Spegel, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
4d 2 tim
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
1d 23 tim
Soffa, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord med lampor. 1900-talets mitt.
6d
Bord med lampor. 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
5d 4 tim
Byrå, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.