Kan inte nå servern
 
73 föremål
Skrivbord, 1800-talets slut.
4d 12 tim
Skrivbord, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
3d 7 tim
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
2d 9 tim
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
2d 10 tim
Bänk, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
9 tim
Bordspendyl, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
10 tim 20m
Lampbord, 1900-talets början.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.