Kan inte nå servern
 
87 föremål
Spegel, 1900-talets mitt.
3d 22 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
4d
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
5d 2 tim
Byrå, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
1d 21 tim
Soffa, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivskåp, 1800-talets första hälft.
4d
Skrivskåp, 1800-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa/ampel, 1900-talets första hälft.
4d
Taklampa/ampel, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.