Kan inte nå servern
 
115 föremål
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
7d
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
7d
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-talets mitt.
5d
Bord, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
2d 21 tim
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Jalusiskåp, 1900-talets första hälft.
3d
Jalusiskåp, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jalusiskåp, 1900-talets första hälft.
3d
Jalusiskåp, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa 1900-talets mitt.
1d 18 tim
Soffa 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 100 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
1d 19 tim
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
18 tim 47m
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ragnar Person, "Hemfärden".
19 tim 13m
Ragnar Person, "Hemfärden".
Aktuellt bud
13 001 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.