Kan inte nå servern
 
125 föremål
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
3d 18 tim
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
3d 19 tim
Bänk, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
1d 17 tim
Bordspendyl, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
1d 18 tim
Lampbord, 1900-talets början.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.