Kan inte nå servern
 
111 föremål
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
6d 5 tim
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
6d 5 tim
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
6d 4 tim
Byrå, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
2d 2 tim
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
6d 1 tim
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
7d 5 tim
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Slaglåspistoler 2 st, belgiska, 1800-talets mitt.
5d
Slaglåspistoler 2 st, belgiska, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
1d
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ragnar Person, "Hemfärden".
25m 11s
Ragnar Person, "Hemfärden".
Aktuellt bud
13 001 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt.
2d 5 tim
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Miniatyrbyrå, 1900-talets början.
2 tim 53m
Miniatyrbyrå, 1900-talets början.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
2d 2 tim
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 1900-talets mitt.
4d 5 tim
Bord, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa 1900-talets mitt.
23 tim 50m
Soffa 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 100 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.