Kan inte nå servern
 
116 föremål
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
5d 23 tim
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
5d 23 tim
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
1d 20 tim
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
5d 22 tim
Byrå, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
6d 23 tim
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt.
1d 23 tim
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
5d 19 tim
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
5d 23 tim
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
1d 20 tim
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 1900-talets mitt.
3d 23 tim
Bord, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa 1900-talets mitt.
18 tim 2m
Soffa 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 100 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.