Kan inte nå servern
 
148 föremål
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
4 tim 18m
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
38 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
22 tim 22m
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 1 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Takkrona, 1900-talets början.
1 tim 18m
Takkrona, 1900-talets början.
Aktuellt bud
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
1 tim 26m
Matbord, 1800-talets andra hälft.
Aktuellt bud
4 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
4d 2 tim
Bänk, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
4d 1 tim
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
1d
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stol, 1900-talets första hälft.
1d 1 tim
Stol, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
130 EUR
Utropspris
250 EUR
Ljusstakar, ett par ,1900-talets första hälft.
5d
Ljusstakar, ett par ,1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 069 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sekretär, rokoko, 1700-talets mitt.
4d
Sekretär, rokoko, 1700-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
2d 4 tim
Skåp 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
2d
Bordspendyl, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
2d 2 tim
Lampbord, 1900-talets början.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
1d 2 tim
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d 4 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.