Kan inte nå servern
 
121 föremål
Ragnar Person, "Hemfärden".
1d 1 tim
Ragnar Person, "Hemfärden".
Aktuellt bud
13 001 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Soffa 1900-talets mitt.
2d
Soffa 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 100 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
3d 3 tim
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 1900-talets mitt.
5d 6 tim
Bord, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
1d 1 tim
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
2d 1 tim
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Miniatyrbyrå, 1900-talets början.
1d 4 tim
Miniatyrbyrå, 1900-talets början.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel med hylla, 1900-talets mitt.
3 tim 51m
Spegel med hylla, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
1d
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
160 EUR
Utropspris
300 EUR
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
7d 6 tim
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
7d 6 tim
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jalusiskåp, 1900-talets första hälft.
1d
Jalusiskåp, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.