Kan inte nå servern
 
122 föremål
Ragnar Person, "Hemfärden".
23 tim 19m
Ragnar Person, "Hemfärden".
Aktuellt bud
13 001 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Soffa 1900-talets mitt.
1d 22 tim
Soffa 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 100 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
3d 1 tim
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 1900-talets mitt.
5d 4 tim
Bord, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
22 tim 53m
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
1d 23 tim
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Miniatyrbyrå, 1900-talets början.
1d 1 tim
Miniatyrbyrå, 1900-talets början.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel med hylla, 1900-talets mitt.
1 tim 37m
Spegel med hylla, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vinglas, 10 st, kristall, 1900-talets mitt.
3d
Vinglas, 10 st, kristall, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
7d 4 tim
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
7d 4 tim
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.