Kan inte nå servern
 
139 föremål
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
2 tim 28m
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
38 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
20 tim 32m
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
23 tim 48m
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Bänk, 1900-talets andra hälft.
4d
Bänk, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
3d 23 tim
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
22 tim 58m
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
2d 3 tim
Skåp 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
1d 22 tim
Bordspendyl, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
2d
Lampbord, 1900-talets början.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
1d
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, omkring 1900-talets mitt.
4d
Sängbord, ett par, omkring 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d 2 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.