Kan inte nå servern
 
129 föremål
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
5d 3 tim
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 1900-talets mitt.
2d 3 tim
Bord, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
2d 3 tim
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
4d 2 tim
Byrå, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt.
3 tim 19m
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
4d 2 tim
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, empirestil, 1800-talets slut.
6d
Sidobord, empirestil, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
5d 23 tim
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
5d 2 tim
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
Aktuellt bud
1 625 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
3d 23 tim
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
6d
Byrå, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
4d 3 tim
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
4d
Golvlampa, 1900-talets mitt,
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
3m 56s
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
4d 2 tim
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början.
4d 23 tim
Bord, jugend, 1900-talets början.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
7d 1 tim
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, rokokostil, 1800-talets slut.
5d
Spegel, rokokostil, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
4d 23 tim
Bordspendyl, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.