Kan inte nå servern
 
116 föremål
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
2 tim 16m
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ragnar Person, "Hemfärden".
2 tim 42m
Ragnar Person, "Hemfärden".
Aktuellt bud
13 001 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Miniatyrbyrå, 1900-talets början.
5 tim 10m
Miniatyrbyrå, 1900-talets början.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa 1900-talets mitt.
1d 2 tim
Soffa 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 100 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
1d 2 tim
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
2d 4 tim
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
2d 4 tim
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt.
2d 8 tim
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-talets mitt.
4d 8 tim
Bord, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
6d 3 tim
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.