Kan inte nå servern
 
125 föremål
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
7 tim 47m
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
10 tim 13m
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
11 tim 3m
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
11 tim 35m
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
1d 10 tim
Bordspendyl, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
1d 11 tim
Lampbord, 1900-talets början.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 13 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
1d 14 tim
Skåp 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
3d 11 tim
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
3d 12 tim
Bänk, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
4d 9 tim
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.