Kan inte nå servern
 
17 föremål
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
2d
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
320 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.