Kan inte nå servern
 
122 föremål
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
1d 11 tim
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
14 tim 8m
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
1d 11 tim
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
4d 14 tim
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vas Kina 1900-talets början porslin.
1d 11 tim
Vas Kina 1900-talets början porslin.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.