Kan inte nå servern
 
137 föremål
Lampbord, 1900-talets början.
3d 7 tim
Lampbord, 1900-talets början.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
6d 5 tim
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
3d 10 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
5d 7 tim
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
2d 6 tim
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
3d 6 tim
Bordspendyl, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.