Kan inte nå servern
 
122 föremål
Pelarbord, 1900-talets mitt.
2d
Pelarbord, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
3 050 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel med hylla, 1900-talets mitt.
2 tim 20m
Spegel med hylla, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.