Kan inte nå servern
 
118 föremål
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
2d 19 tim
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
2d 21 tim
Byrå, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-talets mitt.
23 tim 5m
Bord, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
3d 23 tim
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
Aktuellt bud
4 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.