Kan inte nå servern
 
126 föremål
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
4d 3 tim
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
4d 4 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
6 tim 58m
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
2d 3 tim
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 1900-talets mitt.
7 tim 8m
Bord, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
2d 6 tim
Byrå, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
3d 7 tim
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
Aktuellt bud
4 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.