Jakob Kulle, Interiör.
3m 16s
Jakob Kulle, Interiör.
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa 1930/40-tal.
4m 16s
Bordslampa 1930/40-tal.
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
6m 16s
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, Plunta.
10m 16s
Louis Vuitton, Plunta.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK