Sereveringsvagn, 1900-talets andra hälft.
< 1m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Leif Engström, Utan titel.
4m 31s
Leif Engström, Utan titel.
13 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
6m 31s
38 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Matta, Keshan, ca 283 x 195 cm.
8m 31s
3 800 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Skåp, rokoko, 1700-tal,
12m 31s
Skåp, rokoko, 1700-tal,
800 SEK
Utropspris
5 000 SEK