183 föremål
Soffbord, samtida.
2d 12 tim
Soffbord, samtida.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljuskrona, "Empire", Lux Illuminazione.
3d 4 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
3d 6 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
3d 6 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
3d 7 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
4d 4 tim
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
5d 10 tim
1 100 SEK
Utropspris
7 500 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
6d 7 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK