Barpallar, 4 st, Johanson Design.
< 1m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
2m 8s
Soffbord, 1940/50-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Yrjö Edelmann, Restauranginteriör.
6m 8s
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sten Johansson, vägglampetter, ett par, Arvika.
8m 8s
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gallerimatta, Kelim, 300 x 84 cm.
12m 8s
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK