Bord för alla rum

51 föremål
Bord sent 1900-tal.
4d 2 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
3d
Lampbord, 1900-talets början.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, ett par, 1800-tal.
3d
Bord, ett par, 1800-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
1d
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
4d 2 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, ett par, omkring 1900-talets mitt.
5d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
23 tim 33m
4 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
4d 23 tim
7 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
1d
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Bord, 1950-tal.
5d 21 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
5d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK