Madeleine Pyk – en samling F769

Bord för alla rum

40 föremål
Slagbord, 1800-tal.
20m 31s
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
48m 31s
Slagbord, 1800-tal.
555 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
1 tim 22m
Slagbord, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
46m 31s
Bord, 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
2m 31s
Matbord, 1950/60-tal.
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
1 tim 16m
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, samtida.
1d
Soffbord, samtida.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1800-tal.
2 tim 24m
Bord, 1800-tal.
1 050 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1800-tal.
5d 23 tim
Skrivbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Toalettbord, Karl Johan, 1800-tal-.
1d 1 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
7d 1 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK