Kan inte nå servern
 
168 föremål
Emma Löwstedt-Chadwick, tillskriven, Brevet.
21 tim 17m
Emma Löwstedt-Chadwick, tillskriven, Brevet.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Leida Rives-Elfvén, "Grått Tema".
3d 23 tim
Leida Rives-Elfvén, "Grått Tema".
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Burberry, paraply.
22 tim 19m
Burberry, paraply.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bo Beskow, "Kvinnor på Kreta".
1d 18 tim
Bo Beskow, "Kvinnor på Kreta".
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Harrie A. Gerritz, Utan titel.
5d 21 tim
Harrie A. Gerritz, Utan titel.
Aktuellt bud
1 750 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma Epi", 2014.
4d 22 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma Epi", 2014.
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma".
1d 19 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma".
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring kvarts/ametist, Monies.
5d 1 tim
Ring kvarts/ametist, Monies.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Halskedja, 18K guld, doserad ärtlänk.
6d
Halskedja, 18K guld, doserad ärtlänk.
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
3d 23 tim
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Armband 18K guld, X-länk med stav.
4d 2 tim
Armband 18K guld, X-länk med stav.
Aktuellt bud
38 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
5d 1 tim
Soffbord, 1970-tal.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
7d
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
444 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
7d
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sekretär, 17/1800-tal,
4d
Sekretär, 17/1800-tal,
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
2d 23 tim
Slagbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Armband, 18K trefärgat guld, Italien.
6d
Armband, 18K trefärgat guld, Italien.
Aktuellt bud
52 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
3d 2 tim
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
7 500 SEK
Skänk, 1800-tal.
4d
Skänk, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Armband 18K guld, pansarlänk.
4d 23 tim
Armband 18K guld, pansarlänk.
Aktuellt bud
18 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Sängbord, ett par, samtida.
4d
Sängbord, ett par, samtida.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, 1960 -tal.
47m 11s
Matbord, 1960 -tal.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
5d
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1800-tal.
5d 23 tim
Skänk, 1800-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp,
4d
Skåp,
Aktuellt bud
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrin, Kalix, daterat 1836.
2 tim 5m
Skrin, Kalix, daterat 1836.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Praktskål på fot, omkring år 1900.
1d 17 tim
Praktskål på fot, omkring år 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
20 tim 33m
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.