Kan inte nå servern
 
160 föremål
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
3d 10 tim
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, omkring år 1900.
3d 11 tim
Skänk, omkring år 1900.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sekretär, 1800-tal.
8 tim 22m
Sekretär, 1800-tal.
Aktuellt bud
6 650 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
10 tim 26m
Matbord, empire, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
8 tim 54m
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
Aktuellt bud
8 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
7d 8 tim
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
1d 9 tim
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
Aktuellt bud
20 000 SEK
Utropspris
170 000 SEK
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
4d 7 tim
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
Aktuellt bud
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.