Sereveringsvagn, 1900-talets andra hälft.
1m 4s
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Leif Engström, Utan titel.
5m 4s
Leif Engström, Utan titel.
12 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
7m 4s
38 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Matta, Keshan, ca 283 x 195 cm.
9m 4s
3 800 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Skåp, rokoko, 1700-tal,
13m 4s
Skåp, rokoko, 1700-tal,
800 SEK
Utropspris
5 000 SEK