Möbler

44 föremål
Skåp, Kina, omkring 1900.
5d 21 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
3d
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cassone Renässans-stil 1800-tal.
4d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1800-tal.
4d 20 tim
Skänk, 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1930/40-tal.
2d 23 tim
Byrå, 1930/40-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sekretär, 17/1800-tal,
2d 21 tim
Sekretär, 17/1800-tal,
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Arkivskåp 1950/60-tal.
2d 22 tim
Arkivskåp 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1800-tal.
2d 21 tim
Skänk, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
1d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
2d 21 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
3d 23 tim
Byrå, 1800-tal.
2 222 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hörnskåp, sengustavianskt, omkring år 1800.
6d
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp Barockstil 1800-tal.
2d
Skåp Barockstil 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil.
3d 23 tim
Byrå, Gustaviansk stil.
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp,
2d 21 tim
Skåp,
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
16 tim 42m
5 300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
4d 21 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
5 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK