Madeleine Pyk – en samling F769

Möbler

35 föremål
Arkivbyrå, 1900-tal.
6d 20 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
3d 19 tim
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Barskåp, "Streck", Homeline.
2d 19 tim
Barskåp, "Streck", Homeline.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1800-tal.
22 tim 40m
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
5d 23 tim
Byrå, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, tidigt 1900-tal.
5d 22 tim
Byrå, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jalusiskåp, 1900-talets första hälft.
6d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sekretär, 1800-tal.
6d 20 tim
Sekretär, 1800-tal.
1 300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
21 tim 8m
Skänk, 1800-tal.
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
5d 22 tim
Skänk, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
6d
Skänk, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
3d 19 tim
Skåp, 1700-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1800-tal.
21 tim 10m
Skåp, 1800-tal.
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
6d 21 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
5d 21 tim
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
1d 22 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
2 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
5d 20 tim
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK