Möbler

34 föremål
Arkivbyrå, 1900-tal.
21 tim 21m
Arkivbyrå, 1900-tal.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
4d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
5d 22 tim
Byrå, 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
5d 1 tim
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
5d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, gustaviansk stil, omkring 1900.
45m 2s
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
53m 2s
Byrå, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
49m 2s
1 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sekretär, 1800-tal.
21 tim 57m
Sekretär, 1800-tal.
6 650 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
4d 23 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
5d 22 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbyrå omkring 1900 Empire-stil.
5d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
4d
Skänk, omkring år 1900.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
59m 2s
Skänk, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
22 tim 13m
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
5d 1 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK