44 föremål
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
2d 5 tim
650 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
6d 1 tim
Byrå, 1800-tal.
5 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
2d 6 tim
Byrå, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1940/50-tal.
5d
Byrå, 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
5d
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
2d 3 tim
Byrå, omkring 1900.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, omkring år 1900, Gustaviansk stil.
5d
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
6d 1 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
6d 1 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Linneskåp, Swedish Modern, 1940-tal.
5d
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
4d 4 tim
Lådfack, 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
4d 3 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
2d 6 tim
Skåp 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 tim 25m
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
6d 2 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, rokoko, 1700-tal,
5 tim 33m
Skåp, rokoko, 1700-tal,
600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 tim 45m
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp, jugend, tidigt 1900-tal.
6d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, samtida.
2d 3 tim
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
4d 3 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK