35 föremål
Sekretär, 1800-tal.
19 tim 1m
Sekretär, 1800-tal.
6 650 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
4d 22 tim
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
4d 20 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
5d 19 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
3d 21 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
3d 22 tim
Skänk, omkring år 1900.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
18 tim 25m
Arkivbyrå, 1900-tal.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1800-tal.
6d 17 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
19 tim 17m
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
5d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
5d 19 tim
Byrå, 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
4d 22 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK