44 föremål
Byrå, 1800-tal.
6d 3 tim
Byrå, 1800-tal.
5 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
2d 5 tim
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
4d 6 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
2d 5 tim
Byrå, omkring 1900.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
6d 4 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
4 tim 52m
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
4d 5 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
4 tim 12m
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
4d 6 tim
Lådfack, 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
2d 8 tim
650 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, rokoko, 1700-tal,
8 tim
Skåp, rokoko, 1700-tal,
600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
6d 4 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
2d 8 tim
Skåp 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
6d 4 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
5d 3 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
2d 8 tim
Byrå, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK