37 föremål
Byrå, 1900-talets mitt.
6d 19 tim
Byrå, 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1960-tal.
5d 19 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
5d 22 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
5d 22 tim
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
4d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
4d 21 tim
Skänk, omkring år 1900.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
1d 18 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sekretär, 1800-tal.
1d 18 tim
Sekretär, 1800-tal.
6 650 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
1d 18 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
18 tim 49m
4 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
20 tim 3m
Skänk, omkring 1900.
2 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, tidigt 1900-tal.
20 tim 19m
Byrå, tidigt 1900-tal.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
21 tim 37m
Byrå, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
21 tim 43m
Skänk, tidigt 1900-tal.
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK