37 föremål
Skänk, 1800-tal.
6 tim 30m
Skänk, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
5d 7 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
1d 6 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
6 tim 42m
Skåp, senbarock, 1700-tal.
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
5d 8 tim
Lådfack, 1800-tal.
550 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
3d 7 tim
Byrå, omkring 1900.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
3d 9 tim
600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
1d 6 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
3d 10 tim
Byrå, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
5d 7 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
3d 10 tim
Skåp 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, rokoko, 1700-tal,
1d 9 tim
Skåp, rokoko, 1700-tal,
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK