36 föremål
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
3d 20 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sekretär, 1800-tal.
4d 20 tim
Sekretär, 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
3d 20 tim
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Barskåp, "Streck", Homeline.
19 tim 10m
Barskåp, "Streck", Homeline.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
1d 18 tim
Skåp, 1700-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
3d 23 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
3d 21 tim
Skänk, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Erik Wørts, sideboard, "Ulvö", IKEA, 1960-tal.
6d
3 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
4d 20 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
1d 18 tim
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
3d 23 tim
Byrå, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
4d 20 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, tidigt 1900-tal.
3d 22 tim
Byrå, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK