38 föremål
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
2d 5 tim
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
3 tim 53m
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
2d 5 tim
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sekretär, 1800-tal.
3d 5 tim
Sekretär, 1800-tal.
6 050 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
2d 8 tim
Byrå, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
6d 8 tim
Skänk, omkring år 1900.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, tidigt 1900-tal.
2d 7 tim
Byrå, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Miniatyrbyrå, 1900-talets början.
6 tim 25m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
3 tim 59m
Skåp, 1700-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
2d 7 tim
Skänk, omkring 1900.
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
3d 5 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
2d 8 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
6d 8 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
3d 5 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK