45 föremål
Skåp, senbarock, 1700-tal.
3d 8 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skåp,
1d 9 tim
Skåp,
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil.
2d 11 tim
Byrå, Gustaviansk stil.
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp Barockstil 1800-tal.
12 tim 13m
Skåp Barockstil 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
2d 11 tim
Byrå, 1800-tal.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
1d 9 tim
Byrå, 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
IKEA, Sideboard, "Ladoga", 1960-tal.
2d 7 tim
2 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, 1930/40-tal.
1d 11 tim
Byrå, 1930/40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
4d 8 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
1d 8 tim
Skänk, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
11 tim 35m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sekretär, 17/1800-tal,
1d 9 tim
Sekretär, 17/1800-tal,
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Arkivskåp 1950/60-tal.
1d 9 tim
Arkivskåp 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1800-tal.
3d 8 tim
Skänk, 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Cassone Renässans-stil 1800-tal.
2d 12 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
1d 12 tim
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
6d 12 tim
Byrå, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK